Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Piękna, szeroka plaża ze złotym piaskiem nad Wisłą, w Ciszycy, koło Warszawy. Krajobraz urozmaicają konary drzew wypłukiwane przez Wisłę. Plaża znajduje się w rezerwacie przyrody Wyspy Świderskie. Po lewej stronie Wisły.
Plaża jest dość łatwo osiągalna samochodem. Jedziemy drogą 721 od Konstancina. Jest jeden parking bezpłatny i bliżej wejścia do plaży parking płatny.
Łatwy dojazd powoduje, że w weekendy jest dość dużo ludzi ale parawanów nie ma, jedynie namiociki chroniące przed słońcem, do tego trochę psów i grillujących ludzi na skarpie.
Żeby dotrzeć do plaży trzeba przejść przez wał przeciwpowodziowy i przez las ścieżką.  Nie ma sklepów ani punktów gastronomicznych w pobliżu a więc warto zabrać ze sobą picie i jedzenie.
WC jest przy płatnym parkingu. Opłata za parking wynosi 10 złotych za cały dzień. Można tam też zostawić rower co jest dobrym pomysłem, bo jest dość trudno przedzierać się przez las z rowerem, aczkolwiek jest to możliwe.
Plaża w Ciszycy nad Wisłą parking
A beautiful, wide beach with golden sand in Ciszyca on the Vistula River near Warsaw
Plaża w Ciszycy nad Wisła pod Warszawą
Na plaży Mery Spolsky kręciła teledysk do piosenki "Miło było pana poznać", więc można zobaczyć na profesjonalnym wideo jak wygląda wiślana plaża.
 
#plaża #beach #rzeka #река #warszawa #warsaw #wild #wildlife #travel #travelblogger #forest #river #czerwiec #podróże #landscapephotography #niebieskaplaneta_pl_blog #niebieskaplaneta_pl #tourist #górskaśroda #turystyka #fluss #rio #polska #riviere #wycieczka #przyroda #przyrodapolska #followme

You have no rights to post comments