Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W grudniu, Lasy Państwowe otworzyły swój pierwszy sklep z dziczyzną "Dobre z Lasu". Sklep jest w siedzibie Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie, przy ulicy Grójeckiej 127. Sieć sklepów ma być rozwijana w całej Polsce. Inicjatywa jak najbardziej warta poparcia.

Jako, że wyroby dziczyzny uchodzą za wyjątkowo smaczne, nie mogłem sobie odmówić przyjemności zawitania do nowego sklepu. Zakupiłem kiełbasę pieczoną z dzika, myśliwską z dziczyzny, polędwicę z dzika, baleron z dzika i szynkę wędzoną z sarny. Dzięki promocji za wszystko zapłaciłem 15 złotych i 10 groszy! Nie ma powodu do narzekania oby więcej takich akcji. Dokładne ceny na załączonym paragonie. 

Dzięki Lasom Państwowym zrobiliśmy sobie świetną, degustacyjną kolację z sąsiadką. Z całego zestawu najlepiej wypadła szynka z sarny, smaczna, krucha, bardzo dobrze uwędzona. Drugie miejsce zajął baleron z dzika. Polędwica z dzika była trochę za słona, najmniej udana z degustacyjnego menu. Kiełbasa pieczona z dzika i kiełbasa myśłiwska z dziczyzny były podobne. Z tym, że ta druga zdecydowanie lepiej przyprawiona, z przyjemnym posmakiem jałowca. Ogólnie wędliny ze sklepu Dobre z Lasu bardzo nam smakowały, a i ceny w promocji bardzo korzystne. Sklep ładnie urządzony i obsługa  bardzo miła. Pytałem się czy zawsze są takie promocje to pani odpowiedziała, że nie zawsze ale się zdarzają.   

Zakupiony zestaw wędlin prezentował się tak jak na poniższym zdjęciu. 

Sklep z dziczyzną Lasów Państwowych    

 

Sklep z dziczyzną Lasów Państwowych

Aktualizacja z 3 stycznia 2020 roku. Kilka promocyjnych cen w sklepie Dobre z Lasu

Dobre z lasu ceny 2020 r.

Zakupiony zestaw z 3.01.2020 r prezentował się jak na poniższym zdjęciu:

 Dobre z lasu, jakie ceny promocyjne?

Poprzednio odwiedzone restauracje i stołówki: 

Gdzie zjeść w Warszawie cz. 1

Gdzie zjeść w Warszawie cz. 2 

Gdzie zjeść w Warszawie cz. 3

Gdzie zjeść w Warszawie cz. 4

Atrakcyjne oferty kuponów do warszawskich restauracji i barów znajdziemy na grouponie, pod linkiem: https://goo.gl/51tPrQ Restauracje żeby przyciągnąć nowych klientów potrafią zaoferować rzeczywiście duże zniżki. Można sobie podegustować różnych kuchni. Gdyby nie kupony grouponu nigdy by mi nie przyszło do głowy spróbować herbaty z masłem i solą (specjalność Tybetu).     

Ceny tusz dziczyzny znajdziemy tutaj

Komentarze   

-1 #1 XD 2018-01-14 14:11
"Inicjatywa jak najbardziej warta poparcia." - kiedy komunizm wchodzi za mocno, gospodarka centralnie planowana to szczyt osiągnięć ekonomii, a następne pięciolatka jawi się na horyzoncie.

You have no rights to post comments